Polinext

Czy montaż dachu wykonanego w systemie POLINEXT wymaga zastosowania pełnego deskowania?

Nie, systemy dachowe POLINEXT nie wymagają pełnego deskowania, co bezpośrednio przekłada się obniżenie kosztu zastosowanej konstrukcji dachowej.

 

Czy materiał z którego wykonane są pokrycia dachowe POLINEXT jest ekologiczny?

Tak, polipropylen użyty do produkcji elementów systemów dachowych POLINEXT jest w pełni ekologiczny i podlega pełnemu recyclingowi. Ochrona naturalnego środowiska jest istotnym elementem polityki POLINEXT.

 

Gdzie mogę kupić dachówkę POLINEXT?

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży POLINEXT lub kontaktu drogą elektroniczną. Wszelkie niezbędne informacje znajdują się w zakładce 'Kontakt'

 

Czy montaż pokrycia dachowego POLINEXT wymaga od fachowca dekarza dodatkowych umiejętności?

Ze względu na użyty opatentowany system zamków dachówkowych, montaż pokrycia dachowego POLINEXT jest niespotykanie łatwe. Niemniej jednak w celu zapewnienia jak najwyższego standardu wykonania zachęcamy do korzystania z usług renomowanych firm dekarskich, co zapewni wysoką jakość wykonania oraz skróci czas montażu.

 

Jaką otrzymam gwarancję na zakupione pokrycie dachowe POLINEXT?

Firma POLINEXT udziela 20-letniej gwarancji na produkty wchodzące w skład systemu dachowego.

 

Czy pokrycie dachowe wykonane w technologii POLINEXT cechuje się wysoką trwałością?

Trwałość pokrycia dachowego wykonanego w technologii POLINEXT jest wypadkową szeregu czynników takich jak bezkonkurencyjna jakość użytych do produkcji kompozytów polipropylenowych , nowatorski system zamków dachówkowych i akcesoriów dodatkowych. Kompozytowa formuła POLINEXT przekłada się na właściwości dachówki do tej pory niespotykane wśród produktów tradycyjnych.

© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl